Няня для дитини від 0 до 3р

Часто батьки зустрічаються з тим, що, оскільки є робота, чи бізнес, чи справи у побуті, або навіть якісь важливі справи, що займають багато часу, таким сім`ям з дитиною якраз потрібна няня, і ми з цим допоможемо.

Послуги нянь користуються популярністю, адже батьки хочуть дати дитині догляд, турботу та підтримку, бо дитина любить увагу.

Якщо у Вас також виникає така потреба, то ми радо вас запрошуємо у наше агентство, де точно є достойні кандидати на цю дуже важливу місію, адже ми проводимо відбір.
 

Залишити замовлення

Няня для дитини від 0 до 3р

Кожен завершений контракт для няні – це хороша рекомендація від місця попередньої праці, тому таких нянь складно знайти. Якщо Вам важливий час у Вашій зайнятості, і також потрібна няня, радо чекаємо Вас у сімейному сервісі «Без проблем»!

У нас няня від 0-до 3 років – фахівець, який якісно надає послуги для дітей від 0 до 3-ох років.

Зазвичай потребують такого фахівця там, де графік батьків дуже щільний і батьки не можуть бути поряд з дитиною, або тоді, коли батькам потрібна додаткова допомога у догляді. Запити можуть варіюватися від допомоги для батьків у догляді за дитиною до повноцінного догляду.

 

Вимоги

 

  • Освіта середня медична. Профільна освіта (дитяча медсестра, акушерка) у більшості випадків;
  • попередня праця в медичних закладах, зокрема у дитячих поліклініках, лікарнях, пологових центрах або патронажною медсестрою;
  • досвід роботи у цій сфері від 1-го року, який підтверджено рекомендаціями від попереднього місця праці;
  • підтверджений рекомендаціями тривалий якісний досвід роботи в сім’ях може компенсувати відсутність медичної освіти;
  • любов до дітей і праці з дітьми;

Обов’язки

Няня для немовляти - це людина, яка забезпечує фізичний, психічний і соціальний розвиток дитини.

 

  • Фізичний розвиток: няня піклується про гігієну дитини, харчування, режим дня, медичний догляд.
  • Психічний розвиток: няня створює безпечне і комфортне середовище для дитини, забезпечує її потреби в любові та турботі, допомагає розвивати навички і пізнання.
  • Соціальний розвиток: няня допомагає дитині взаємодіяти з оточуючими, розвивати комунікативні навички, адаптуватися до суспільства.
  • Також при потребі може мати додаткові обов`язки, наприклад супровід дитини, в. т. ч. і за межі країни.


 

 

Замовити персонал:

Чекаємо на ваше резюме